Vicoustic Flexi A50 Sünger

Akustik Vicoustic Flexi A50 Sünger

Akustik Kare Flexi Ses Yalıtım Süngeri stüdyo ve ses kayıt odalarında akustik düzenleme amaçlı olarak kullanılabilmektedir. Ses emici özelliği ile ortam akustiği sağlayan ses yalıtım süngerleridir.

Ortamdaki gürültüye karşı kullanım alanları olarak geniş bir imkan sunan süngerin dekoratif bir görüntüsü vardır. Panel cazip bir fiyata piyasadaki en iyi akustik çözüm sunan süngerler arasındadır.

Ortamdaki eko, yankı gibi ses problemlerine karşı üretilmiştir. Orta ve yüksek frekanslar için en iyi ses yalıtım özelliğine sahiptirler. Uygun fiyata piyasadaki en iyi akustik çözümlerden birini sunmaktadır. Flexi Panel A50 panelleri, piyasadaki en başarılı akustik çözümlerden birini düşük maliyetle kullanımınıza sunmaktadır.Kolay montaj avantajı ile zamandan ve bütçenizden tasarruf edin. Dekoratif bir görünüm sağlayan Vicoustic Flexi Paneller ses sönümleyici olarak kullanılabilmektedir.

Vicoustic Flexi Panel A50  Hangi Alanlarda Kullanılabilmektedir ?

Konferansı ve Telekonferans Odaları, Ev Tiyatrolar, Kayıt ve Broadcast stüdyoları, Post Prodüksiyon Stüdyoları, Prova Odalar, Kamusal, Konferans, Performans Uzayları, vb.

Genellikle bu tür kayıt veya yayın stüdyoları gibi odalarda uygulanan, panel cazip bir fiyata, piyasadaki en iyi akustik sünger çözümlerden birini sağlar. Aynı zamanda benzersiz bir özelliği var – panelinde kavşaklar farkedilmezler.

Bass Trap Ürün Teknik Bilgileri

* Boyutlar: 60x60x5cm
* Malzeme: Akustik köpük
* Yangın Değerlendirme: M1
* Renk: Siyah
* Kurulum: Yapıştırıcı Dunlop M-32

ÜRÜN FİYAT LİSTESİ