Akustik Special Sünger

Akustik Special Sünger

Akustik spesiyal süngerler özel olarak imal edilen ses emici ve akustik düzenleyici ses yalıtım süngerine denir. Esnektir ve kolay uygulanabilir. Malzemeler en iyi standartlara sahip ham maddellerle ileri teknoloji kullanılarak üretilir. Piramit süngerlere göre %20 daha fazla ses yutumu sağlar. Spesiyal akustik sünger formlu süngerler gözenekleri açık ve ses yutma özelliği olan ses yalıtım malzemeleridir.

Spesiyal süngerler uygulaması selülozik reçine bazlı silosyon yapıştırıcı ile fırça ve spatula rakle yardımı ile yapıştırılır. İdeal montaj kolaylığı sağlar. Spesiyal süngerler 50 DNS olup %70 – 80 ses yalıtımı sağlar.

Akustik spesiyal süngerlerin yanmazlık özellikleride mevcuttur.Sprey boya ile yüzeyi boyanabilir. Yanmaz Akustik Spesiyal Sünger I.Sınıf malzeme ile yanmazlık kalite sertifikalı ISO belgelidir.

Akustik Special Sünger Nerelerde Kullanılır ?

Özellikle stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, makine dairelerinde, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.Yanmaz akustik spesiyal süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarınızda da kullanabilirsiniz.

Akustik Special Sünger Nasıl Uygulanır?

Uygulamasını kendinizde kolayca yapabilirsiniz. Yanmaz akustik spesiyal süngerlerin kullanımları ve uygulamaları kolaydır. Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleride vardır.100 * 100 cm ebatlardaki akustik sünger için öncelikle yapıştırılacağı alana rulo fırça ile tenekedeki özel solid yapıştırıcısı sürülmelidir. Duvar ve tavanda uygulanabilen yapıştırıcı üzerine direk akustik süngeri elle basınç uygulayacak şekilde duvara yaslıyoruz. Akustik Süngeri bu şekilde uygulandıktan  sonra kuruma süresi 10-15 dk arasındadır.

ÜRÜN FİYAT LİSTESİ