Akustik Kumaş Kaplı Paneller

Akustik Baffle

Akustik baffle ses düzenleme amacı ile tavanda askı aparatıyla konumlandırılan ses kesen panellerdir.

Akustik Kumaş Kaplı Panel

Akustik kumaş kaplı panel, seslerin bozulmasına engel olmak amacıyla tavan ve duvarlara uygulanır.

Akustik Paravan

Akustik paravan, dekoratif, istenildiği gibi bölümlendirilen, renk seçeneği sunulan akustik ses emici panolardır.

Akustik Panel Oda Kiti

Akustik oda kitleri sesin fazla önemli olduğu mekanlarda ses akustik düzenlenmesini sağlayan panellerden birisidir.

Soundtex Keçe Kumaş

Soundtex keçe kumaş akustik ahşap panellerin iç kısmında kullanılarak sesin yansımasını engeller.

Akustik Yüzer Tavan Panelleri

Yüzer tavan panelleri, ses yalıtımı sağlayan akustik yalıtıma katkıda bulunan dekoratif ses yalıtım ürünüdür.

Akustik Masa Seperatörü

Masa seperatörleri ofis, çağrı merkezi gibi alanlarda masa ayracı olarak kullanılan ses yalıtım panelleridir.

Akustik Kumaş Kaplı Paneller

Kumaş Panel Ses Yalıtım Malzemesi; Yüzeyi akustik kumaş kaplı içinde cam yünü veya sünger olan, duvar, tavanlarda kullanılan ses yutumu ve yansıtıcı olarak uygulanan dekoratif akustik paneller.

Ön ve arka yüzeyi camtülü kaplı yüksek yoğunluktaki camyünü levhanın görünür yüzeyi değişik renk seçenekleri mevcut olan darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanmaktadır. Montaj sıvası yapılmış duvara direk yapıştırma görünür profil yada gizli sistem uygulanarak yapılabilir.

İstenilen renkte kumaş kaplama yapılabilir. Akustik Kumaş kullanılan panellerde uluslararası sertifikalı kumaşlar kullanılmaktadır. Dekoratif Akustik Kumaş renk seçenekleri mevcuttur. İstediğiniz renk ve ölçülerde temin edebilirsiniz. Kumaş Kaplı Akustik Paneller duvarlarınıza uygulayabileceğiniz dekoratif, renkli ve model seçeneği olan yankı, ses karışıklığı, eko gibi problemleri gidermede akustik mekanlarda kullanılabilecek en iyi ürünlerdendir.

Ana Malzeme 95 kg/m3 yoğunlukta akustik kumaş kaplı duvar levha. Kalınlık 20 mm ve 40 mm Akustik NRC değeri 0.90-0.95 aralığındadır. Yangın Dayanımı UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfı. Uygulama Şekli Kanca / Z Clip. Kenar Detayı Boya ile güçlendirilmiş. Ebatlar İstenilen ebatlarda üretilebilir.

Stüdyo, ses kayıt odası, Reji odası, sinema salonları, müzik odası, prova odası, Ev sinema odası, enstrüman – çalgı odası, Bateri odası gibi bir çok mekanda kullanım alanına sahip olup akustik düzenlemede üstün performans sağlamaktadır. Toplantı salonları, müzik odaları ve stüdyolar gibi bir çok alanda kullanılır. Ahşap ve Kumaş kaplı olmak üzere 2 çeşit yalıtım paneli vardır.

ÜRÜN FİYAT LİSTESİ