Akustik Piramit Panel

Akustik Piramit Panel

Nova Akustik ses yalıtım firmamızın özel üretimi olan dekoratif piramit ses yalıtım süngeri 50*50 ebatlarında üretilmektedir.Yüksek ses emiş özelliğine sahip olan dekoratif piramit ses yalıtım süngerleri yanmaz özelliktedir.Genellikle akustik ortamlardaki ses akustiğini düzenlemek amacıyla kullanılan dekoratif piramit ses yalıtım süngerleri ortamda oluşabilecek yankı, eko, çınlama gibi ses olaylarının önüne geçerek ortam akustiğinin düzenlenmesine yardımcı olmaktadır.

Piramite benzer yapısıyla dikkat çeken dekoratif piramit ses yalıtım süngerleri genellikle müzik odalarında, toplantı odalarında, stüdyolarda, sinema salonlarında, tiyatro odalarında, ev sinema salonlarında, reji odalarında vb. gibi akustik düzene ihtiyaç duyulan yerlerde genel olarak kullanılır.

Dekoratif piramit süngeri ister kendiniz uygulayabilir, ister profesyonel ekiplerce uygulatabilirsiniz.Dekoratif piramit süngerlerin uygulamaları oldukça kolaydır, özel yapıştırıcısı olan solid yapıştırıcı malzemesini ve bir adette parmak rulo temin etmeniz gerekmekte. Malzemelerimizi tamamladıktan sonra, yapıştırıcıyı bir kovaya aktarıyoruz ve parmak rulomuzu yapıştırıcıya sürüyoruz.

Daha sonra duvara kısım kısım sürerek beklemeden elimizde bulunan dekoratif piramit süngeri yapıştırıcı sürdüğümüz bölgeye yaslıyoruz. Yapıştırıcı özel bir ürün olduğu için hem çabuk hemde uzun ömürlü bir uygulama sağlamaktadır.Kuruma süresi 10 – 15 dk arasındadır.Kısa sürede kurumaktadır.Uygulama tamamlandıktan sonra herhangi bir ek yeri gözükmemektedir.

ÜRÜN FİYAT LİSTESİ