Aks Rapid Sünger Yapıştırıcı

Aks Rapid Sünger Yapıştırıcı

Uzun ömürlü uygulama sağlamak adına özel solüsyon maddeli yapıştırıcıyı önermekteyiz. 3 KG ve 15 KG  tenekelerde iki çeşit olarak satışa sunulmaktadır. Uygulaması gayet kolaydır.

Kolayca şekil alır ve esnekliği sayesinde özel uygulama yöntemlerine ihtiyaç duyulmadan kolayca uygulanıp, üst seviyede akustik ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlar.Uygulama yüzeylere yapıştırılma suretiyle yapılır.

Yüzeyin düz ve temiz olması gerekir.Homojen bir yapışmanın gerçekleştirilmesi için yüzey tozları ve kir, yağ gibi pisliklerden temizlenmelidir, gerekirse temizlik için bir sıvı kullanılabilir.Daha sonra malzeme yapışacağı yüzeye uygun ebatta kesilmeli o yüzeyi uygun ebatta kesilerek, yapıştırılacak yüzeyi boşluk kalmayacak şekilde kaplayacak büyüklükte olmalıdır. Yapıştırıcıyı bir kovaya boşaltıyoruz ve buradan parmak rulo ile duvara sürüyoruz. Daha sonra uygulayacağımız süngeri beklemeden duvara uyguluyoruz. İşlem bittikten sonra mekanı havalandırınız. Solisyon yapıştırıcı etkili bir maddedir.

Yapıştırma için özel solid sıvı yapıştırıcısını kullanabilirsiniz. Uzun ömürlü bir uygulama sağlamaktadır. Yapıştırıcısı m2′ ye 200 gram kadar gelecek kadar kullanılmalıdır. Yapıştırma işlemi yapılırken akustik sünger ile yapıştırılacak yüzeye ince bir film tabakası oluşturulacak kadar sıvı yapıştırıcı sürülür. Ardından yapıştırıcının kuruması için 1-2 dakika yeterli olucaktır. Daha sonra ise akustik sünger yapıştırılacağı yüzeye homojen bir şekilde hafifçe elle preslenerek yapıştırma işlemi tamamlanır.

ÜRÜN FİYAT LİSTESİ