Akustik Paravan

Akustik Paravan

Ses akustiği sağlayan, dekoratif, istenildiği gibi bölümlendirilen, renk seçeneği sunulan akustik ses emici panolardır. 20 ve 40 mm kalınlıkta ve yüksek yoğunlukta cam yünü levhadan oluşur ve aluminyum çerçeve içine oturtulur. Bu aluminyum profiller içine oturtulan levhalar renk seçeneği olan mevcut kumaş ile kaplanmaktadır.

Dekoratiflik ve ses akustiği sağlayan panolar, gürültünün çok olduğu ve alanların istenildiği gibi bölümlendirilmesinde kullanılır ve renk seçeneği sunulur. 100 mm yükseklikte ayakları olduğu için odalarda güzel bir şekilde hava sirkülasyonu sağlar.

Çağrı merkezleri, ofisler vb. yerlerde masaların arasına konularak kullanılabilir. Gürültünün neden olduğu ses karışıklıklarını önler ve dekoratif bir görünüm sağlar.

Akustik Ses Yutucu Pano Özellikleri;

* Alüminyum çerçeveler istenilen renge boyanabilir.
* Ebatları 600*1700 mm dir ve özel ebatlarda da üretilebilir.
* Kalınlığı 40 mm dir.
* Akustik NRC değeri 0.80 – 0.85 aralığındadır.
* Dekoratif bir görünüm sağlar.

Akustik Panolar ortamdaki eko, yankı gibi ses problemlerinin emilimini sağlayarak dekoratif bir görünüm kazandırmaktadır. İstenilen ebatlarda üretilerek kullanım kolaylığı sağlayabilmektedir. Farklı renklerde dekoratif bir düzenleme sağlayarak ayrıca bir dekoratif uyum sağlayabilirsiniz.

ÜRÜN FİYAT LİSTESİ