Rebonded Bondeks Süngerpan

Rebonded Bondex Süngerpan

Rebonded bondex süngerpan yüksek yoğunlukta üretilebilen, izolasyon uygulamalarımızda en sık kullandığımız, iyi derecede ses geçiş kaybı oluşturan ses yalıtım süngeridir. Zeminlerde titreşim yalıtım ürünü olarak da kullanılmaktadır.

Süngerpan yüksek yoğunlukta ses kesici, kırpık süngerlerin birleşimden oluşan kolay uygulanabilen ses izolasyon çeşitidir. Parke ve şap altlarında , alçıpan aralarında yoğun olarak kullanılan ve tercih edilen üründür. Mükemmel bir titreşim ve darbe önleyici yalıtım süngeridir. Tüm bu ürünler önce bloktan daha sonra da plakanlardan özel sünger kesim parçaları elde edilir.

Rebonded Bondex Sünger olarakta bilinir. Yetersiz kaldığı bölgelerde ses yalıtımı uygulamasında iki süngerpan arasına epdm ağır bariyer ile birlikte kullanılabilir.Süngerpan malzemelerin küçük parçacıklar haline çevrildikten sonra sıkıştırılarak tekrar sünger haline getirilmesi ile üretilen bu malzeme ses yalıtımı ve darbe emici olarak kullanılmaktadırlar.

Bondeks Süngerin ana hammaddesi latex olmasına rağmen, doğal latexin piyasadaki sünger talebini karşılayamaması nedeniyle bilim adamları 1937 senesinde poliüretan ham maddesini oluşturarak, bundan sünger elde etmeyi başarmışlardır. Esnek Poliüretan süngerler, hava geçirgenliği sağlayan açık hücreleri,elastik yapıları ve hafif olmaları nedeliyle çok fazla tercih edilen bir ses yalıtım malzemesidir.

Epdm Ağır Bariyer ile kullanılan Süngerpan alt ve üstte kullanılan süngerin yoğunluğu ve kalınlığına göre %80 – %100 oranında ses yalıtımı sağlamaktadır. Bondex Süngerpan Birinci Sınıf Ürünlerden Elde Edilmiş Kırpıntı Ve Atık Kumaş Ve Sünger Ürünlerinden Yapılır. Yani normal süngerlerin çok ufak parçalara getirilip tekrar sıkıca birleştirilmesinden oluşan yoğunluğu çok yüksek ses yalıtım malzemesidir.

Birinci sınıf ürünlerden elde edilmiş kırpıntı, atık kumaş ve sünger ürünlerinden yapılır.Normal süngerlerin çok ufak parçalara getirilip tekrar sıkıca birelştirilmeisnden oluşan yoğunluğu çok yüksek ses yalıtım malzemesidir.Sesi en üst  seviyede kesebilecek değerlere sahip rebonded bondex süngerpan farklı yoğunluk ve kalınlıklara sahiptirler. Darbeye dayanıklı bondex  süngerpan müşteri talebi doğrultusunda kendinden yapışkanlı olarakta üretilebilmektedir. Yüksek kalitedeki ses yalıtım performansıyla kolay uygulama ve etkili çözüm sunmaktadır. Bondeks Süngerler atık kumaş ve sünger parçalarının birleştirilip sıkıştırılması sonucunda yüksek düzeyde ses yalıtımı performansı sağlarlar.

ÜRÜN FİYAT LİSTESİ