Nova Akustik ses yalıtım firması olarak 12 yıldır ses yalıtım sektöründe istenmeyen sesleri, gürültü kirliliğini önlemek adına ses izolasyon malzeme satışı ve uygulamaları yapmaktayız.Profesyonel danışmanlarımız, ve uygulama ekiplerimizce ses yalıtım sektöründe %100 müşteri memnuniyeti sağlamak adına çalışmalar yapmaktayız. Türkiye’nin her yerine hizmet verip çalıştığımız tüm kurumları memnun etmekteyiz.Yalıtım firması olarak amaçladığımız en büyük hedeflerimizden biriside ses yalıtımı konusunda %100 yalıtım ve müşteri memnuniyetidir.

İnternet sitelerimiz, çağrı merkezimiz aracılığıyla müşterilerimizin ürünlerimiz hakkında uzaktan destek alacağı danışmanlarımız, ve ürünlerimizin uygulama işlemini gerçekleştiren profesyonel ekiplerimiz bulunmaktadır.Profesyonel ekiplerimizce gerçekleştirilen uygulamalarımız öncesinde ekiplerimizce ortamda keşifler yapılıp, ortamın konum ve düzenine göre uygulanacak malzeme seçimi yapılmaktadır.

Nova Akustik olarak ne tür hizmetler veriyoruz ?

Bizler ses geçişlerini engellemek, sesten arındırılmış ferah bir ortam kazandırmak adına Tavan, Duvar, Zemin gibi sesin geçebileceği her alanda izolasyon hizmeti sağlamaktayız.
Duvarlarda ve tavanlarda kullanılan ses kesici ve akustik süngerler, akustik paneller kullanılmaktadır. Zeminde kullanılan malzemeler ise akustik halı, ağır ses bariyeri, mantar şilte, mantarlı kauçuk levha, kauçuk levha vb. gibi öne çıkan ses yalıtım malzemelerimiz dikkat çekmektedir.

ÜRÜN FİYAT LİSTESİ