Sunum Odası Akustik Yankı Yalıtımı

Sunum Odası Akustik Ses Yalıtımı

Sunum odaları konuk ağırlayan mekanları olduğu için tüm konukların sesleri kaliteli ve aynı seviyede duymaları önemlidir. Sunum odası zemininde akustik halı, karo halı, zemin mantar şilte veya kauçuk levha kullanılır. Sunum odası çok amaçlı odalardır. Bu odalarda akustik düzenleme yapılarak dekorasyona renk verebilirsiniz. Sunum odalarında yapılan ses yalıtımı ortamdaki verimliliği arttırdığı gibi yankı, eko ve gürültüyü de keser. Sunum odası için ses yalıtımı ve ses izolasyonu uygulamaları duvarlarda akustik sünger, kumaş panel, basotect sünger gibi ses yalıtım malzemeleri kullanılmaktadır.

Salonda yer alan tüm katılımcıların sahneden gelen sesin eşit bit şekilde yayılmasına neden olmaktadır. Kulakları rahatsız etmeyecek düzeyde ve salonun her bir noktasına eşit olarak sesin yayılmasına neden olmaktadır. Sorunsuz ve sağlıklı bir sunum için mutlaka gerekmektedir. Yine salon içerisinde süregelen sunumun dış çevrede yer alan kişilere ulaşmasını engellemek,  çevreye gürültü şeklinde yayılmasını engellemek için de bu özel hizmet gerekmektedir.

Sunum odaları günümüzde büyük işletmelerin en özel alanlarını oluşturmaktadır. Yeni müşterileri kazanma yolunda elimizden gelenin en iyisini yapmayı, elimizdeki doneleri müşterilerimize en iyi şekilde aktarmayı sunum odaları aracılığıyla sağlamaktayız. Bazen firma içerisinde yer alan personellerin bilgilendirme toplantıları ve çeşitli eğitimleri de yine sunum odalarında yapılmaktadır. Kaliteli bir sunum ve sunumdan %100 verim alabilmek için sunum odası ses yalıtımı her firmanın mutlaka ihtiyaç duyduğu hizmetlerin başında gelmektedir.

İşimize verdiğimiz özeni ortaya koyma ve sunum odalarımızı olması gerektiği düzeye getirmek için sesin en özel şekilde katılımcılara ulaşması için sunum odası ses izolasyonu olmazsa olmazların başında gelmektedir.

ÜRÜN FİYAT LİSTESİ