Kauçuk Tabanlı Akustik Halı

Kauçuk Tabanlı Akustik Halı

Kauçuk Tabanlı, Kaymaz, Titreşim ve Vibrasyonlu Ses Emici Akustik Halı Modelleri ile bulunulan mekanda zemine döşeyerek uygulanabilmektedir. Stüdyo ve ofislerde titreşim seslerini almak içeride akustik düzenleme getirmek amaçlı kullanılır. Akustik halıların farklı renkleri mevcuttur.

Kauçuk tabanı sayesinde zemine serildiğinde titreşim kaynaklı seslerin geçişini önlemede üstün performans gösteren akustik halıların bir kaç renk seçeneği mevcttur. Pvc tabanı ile kaymazdır.

Yanmaya dayanıklı akustik kauçuk halılar özellikeri sesi yutmasıdır. Akustik kauçuk tabanlı halılar yıllık temizleme ile uzun süre kullanılabilir. Yapısı temizliğine elverişlidir. Yapıştırıcı gerekmeden uygulaması yapılabilir. Poliüretan malzemeden üretilir. Küflenmez ve antibakteriyeldirler. Kaymayı engeller. Zemin ses yalıtım malzemesi olarak akustik kauçuk tabanlı halılar vibrasyonlu (topuklu ayakkabı sesi) sesleri engellemede üstün performans sağlarlar.

Akustik Halı Kullanım Alanları Nelerdir ?

Ofis, Çağrı Merkezlerinde, Ev, Okul, Hastanelerde, Stüdyo, Reji Odası gibi bir çok kullanım alanı mevcuttur.Akustik Kauçuk Tabanlı Halılar sesleri engelleyen zemin ses yalıtım malzemesidir.Sesleri engellemede üstün performans sağlar.

Su geçirmez tabanlı halı, PVC bir hortumla yıkanabilir. Kolay temizlenir, leke tutmaz. Kaymaz, non sliptir, antistatiktir. Akustik Halılar zeminlerde meydana gelen ses titreşimleri vibrasyon kaynaklı problemlere karşı yapılan ses yalıtım malzemeleridir. Farklı renk ve desenlerde mevcut olan akustik halılar istenilen ölçülerde kesilebilmektedirler. Toplantı Salonu, İş yeri ve Ofis Odası, Stüdyo Odaları gibi alanlarda hem zemin ses problemlerini engellemek hem de dekoratif bir görünüm kazandırmak için kullanılmaktadırlar.

ÜRÜN FİYAT LİSTESİ