Parke Altı Mantar Şiltesi

Parke Altı Mantar Şiltesi

Parke altında darbe, titreşim ve vibrasyon kaynaklı seslerin engellenmesi için üretilen kauçuklu granül mantar levha süngerpan ile birlikte kullanıldığında yüksek seviyede zemin ses izolasyonu sağlamaktadır.

Mantar şilte, Mantar levhalar ve mantar rulolar inşaat / marin sektörlerinde ses, ısı, vibrasyon ve titreşim absorblama amaçlı olarak geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Mantar şilteler ayrıca zemin altı, parke altı, şap altı uygulamalarında ses, ısı ve darbe emici özelliği sayesinde mükemmel bir yalıtım sağlar.Mantar Şilte Parke ve Şap Altında Kullanılabilen veya Zemine serilebilen Titreşimli ve Darbe Kaynaklı Sesleri Engelleyici Ses Yalıtım Malzemesidir.

Parke ve Şap Altında Kullanılabilir veya Zemine Serilebilir. Renk: Siyah-bej. Yüzey: Düzgün ve granül doku. Yanma: B2 (DIN 4102-1). Isı Geçirgenlik: 0.06M K/W 5mm (DIN 52612). Ses Yalıtımı: Lw=20 db. Malzeme Kalınlıkları : 1mm – 10mm arası.

Atletizm Pistleri, Tenis Kortları, Basketbol Sahaları, Voleybol Sahaları, Yürüyüş Yolları, Çok Amaçlı Spor Sahaları, Açık veya Kapalı Spor Sahaları, Isı ve Ses izolasyonu için kullanılmaktadır.Mantar şilte parke ve şap altında kullanılan veya zemine serilen ve sesleri engellemek amacıyla kullanılan ses yalıtım malzemesidir.

Parke Altı Mantar Şiltesi Özellikleri Nelerdir ?

* Parke ve şap altında kullanılır ve zemin altına serilebilir.
* Siyah ve bej renktedir.
* Yüzeyi düzgün ve granül dokudur.
* Yanma: B2 (DIN 4102-1)
* Isı geçirgenlik: 0.06M K/W 5mm (DIN 52612)
* Ses yalıtımı: Lw=20 db.
* Malzeme kalınlıkları: 1mm – 10mm arasıdır.
* Zeminlerde kullanılan mantar şilteler bir çok alanda kullanılabilmektedirler.
*Titreşim ve ayaksesi gibi problemlere çözüm olarak uygulanan kauçukların zemine serilerek gayet kolay bir şekilde yapılabilmektedirler.

ÜRÜN FİYAT LİSTESİ