Akustik Baffle

Akustik Baffle Tavan Paneli

Akustik Baffle Tavan Sistemi olarak kullanılan, ortama şık bir görünüm katarken akustik ses düzenlemesini de sağlayacak ses yalıtım panelleridir. Dekoratif açıdan sık tercih edilen bir üründür.

Baffle, özel cam yünü yapısı sayesinde, işletme içerisinde çalışan makinelerin çıkarmış olduğu yüksek gürültüyü emerek, işletmenin daha sağlıklı bir çalışma ortamına kavuşmasını sağlar.

Ses kesici panellerin yüzeyine çarpan ses dalgasındaki enerji, panelin gözeneklerinde sürtünme sebebi ile ısı enerjisine dönüşerek yüzeyden geriye yansıyan ses enerjisini azaltmaktadır.

Dekoratif açıdan oldukça hoş bir görünüme sahip akustik baffla tavan sistemleri ile ortamda görsel bir şölen oluşturabilirsiniz. Akustik Baffle kullanım alanları olarak ;Çağrı merkezleri, iş yerleri, müzik odaları, ofisler, konferans salonları gibi mekanlarda farklı renk seçeneklerinde kullanılabilir. Farklı desenlerde ve renklerde kullanıcıların tercihine uygun olarak da üretilebilen akustik baffle paneller, delikli ahşap karolarının arka kısımlarında da akustik kumaş olan soundtex ile kaplanabilir.

ÜRÜN FİYAT LİSTESİ