Bass Trap Akustik Sünger

Bass Trap Akustik Sünger

Bass Trap’lerin kendine özel dizaynı ve akustik düzen sağlaması açısından ses yalıtım uygulamalarında kullanılan süngerdir. Tuzak ve yüksek yoğunlukta ateşe dayanıklı polyester köpük çarpıcı bir sünger ürünüdür. Aynı zamanda sıklıkla diğer akustik düzenleme panelleri ile birlikte de kullanılabilmektedirler.

Bass Trap’leri evinizde, müzik odasında veya mini sinema odalarında kullanabilirsiniz. Ses Yalıtımı sağlayan bass trapler ortamda dekoratif bir görünüm de sağlayabilmektedir. Poliüretan süngerlere müşteri talepleri doğrultusunda şekil ve form verilerek üretilmektedir. Çoğunlukla duvar ve tavan köşelerinde tercih edilen ses yalıtım ürünüdür. Farklı yoğunluk ve renklerde üretilebilmektedir.

Çok yüksek yoğunluğundan dolayı ateş ve benzeri yanıcı maddelere dayanıklı polyester köpük ile üretilmiştir. Alçak frekans sorunlarını gidermede birebir çözmede sınıfının lideridir. Diğer zamanda ise akustik düzenleme panelleri ile birlikte kullanılır.Uygulaması Oldukça Kolaydır. Mükemmel Derecede Bass Frekansı Ayarlar. Bass Trap Süngerler orta ve yüksek frekanstaki ses akustiğini düzenler ayrıca ortamda dekoratif bir görünüm sağlar.

Akustik Bass Trap Sünger Teknik Özellikleri ;

Ses Yalıtım Süngeri Akustik Bass Trap Sünger’in Kendine özgü şekli vardır.Ses Yalıtım Süngeri Akustik düzenlemeyi sağlar.Ses Yalıtım Süngeri Ateşe dayanıklı polyester köpük malzeme.Ses Yalıtım Süngeri Kurulan odanın performans ve dinamik değerlerini değiştirir.Ses Yalıtım Süngeri Ürün boyutları : 60 x 30 x 42 Ses Yalıtım Süngeri Yanıcılık İSO3795.Ses Yalıtım Süngeri Kolay uygulanabilen malzemedir.

Akustik Bass Trap Sünger Kullanım Alanları ;

Ses Kayıt Stüdyoları Akustik Bass Trap Sünger.Müzik Odaları Bass Trap Sünger.Radyo Yayın Evleri Bass Trap Sünger.Stüdyo Bass Trap Sünger.Konferans Salonları Bass Trap Sünger.Sinema Salonları Bass Trap Sünger.Kayıt Odaları Bass Trap Sünger.TV Kanalları Bass Trap Sünger.Reji Odaları Bass Trap Sünger.Makina Daireleri Bass Trap Sünger.Jeneratör Odaları Bass Trap Sünger.Toplantı Salonları Bass Trap Sünger.

ÜRÜN FİYAT LİSTESİ