Akustik Masa Seperatörü

Akustik Masa Seperatörü

Masa Seperatörleri ofis, çağrı merkezi gibi alanlarda masa ayracı olarak kullanılan ses yalıtım panelleridir. İki masa arasında ses geçişini engellemek amaçlı, akustik düzenleme sağlayan ses yalıtım panelidir. Akustik panelin kullanıldığı alanlarda iletişim daha kuvvetli olur. Ayrıca eko ve yankı gibi konuşma seslerin oluşturduğu olumsuz etkilerden kurtulabilirsiniz.

Her iki yüzeyi ve düşey kenarları darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanmaktadır.Ana malzemesi 95 kg/m3 yoğunluğunda 20 mm kalınlığında 2 adet akustik cam yünü levha arasında 10 mm kalınlığında sunta veya sadece 20 mm kalınlığında cam yünü levha.Çağrı merkezlerinin vazgeçilmez ürünü olan masa seperatörleri karşılıklı masalar arasına konularak ortamdaki sesleri emer.

Minimalizmin gözü yormayan yumuşak hatlarıyla çalışma hayatını karmaşık gereçlerini başarıyla sadeleştiren modüler seperatörler, ayrıntılara önem veren bir tasarımla kompakt çalışma birimleri hazırlar. Zengin aksesuar sistemleri,gizlenmiş elektrik kanal priz sistemi ve ayaksız taşıyıcı gövdesiyle çalışanların bir arada iken bile rahatlıkla kendi görevine yoğunlaşabilmesine imkan tanır.

Çoklu ofis yerleşimlerinde ve çağrı merkezlerinde son derece başarılı sonuçlar veren modüler seperatörler, farklılaşan ofis ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan en kapsamlı yerleşim ve dekorasyon çözümlerinden birini oluşturur.Bu sistemin en kayda değer özelliklerinden biri seperasyonun 40 ve 80 mm arası ölçülerde dahi ince kesitinin her iki yüzeyine de cam,melamin ve kumaşlı panel uygulanabilmesidir.

ÜRÜN FİYAT LİSTESİ