Basotect Special Sünger

Beyaz Basotect Special Sünger

Yanmaz antibakteriyel ses emici ve ses yutucu özellikteki akustik melamin special sünger, iç mekanlarda duvar ve tavan ses yalıtımı uygulamalarında kullanılmaktadırlar. Melamin sügerleri diğer süngerlerden ayırcan tek özelliği antibakteriyel yapıya sahip olmasıdır. Gri ve beyaz renginde üretilen akustik süngerler yapıştırılarak uygulanmaktadır.

Tenekede özel solid yapıştırıcı ile kolay bir şekilde uygulanabilmektedir. Melamin süngerler uygulaması kolay olup esnek bir yapıya sahiptirler. Rulo yardımı ile yapıştırıcı duvar ya da tavana sürülür. Ardından Akustik melamin sünger yapıştırıcının uygulandığı zemine el ile basınç yaparak yapıştırılır.

Basotect melamin sünger kullanım alanları; Özellikle hastanelerde, okullarda, stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.Basotect melamin süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarda da kullanabilirsiniz. Uygulamasını kendinizde kolayca yapabilirsiniz. Basotect melamin süngerlerin kullanımları ve uygulamaları kolaydır. Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleride vardır.

Beyaz Akustik Basotect Melamin Special Sünger Özellikleri Nelerdir ?

  • * Basotect Special Sünger Ebadları : 50 cm ile 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm parakende olarak satışa sunulmaktadır.
  • * Basotect Special süngerler   50 x100 Cm ebad plaka 20 adet paket halinde satılmaktadır. 10 m² Satılır.
  • * Basotect Special Sünger Renkleri : Açık gri ve beyaz standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.
  • * Basotect Special Sünger Kullanım Alanları : Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.
  • * Basotect Special Sünger Opsiyonlar : Özel kalınlık 50 mm ve üzeri üretim mümkündür. Ebadlar özel kesim mümkündür.Renkler RAL Kartelası
  • *  Basotect Special Sünger Yanmazlık : Yanmazlık alev almaz özelliği vardır
  • * Basotect Special Sünger Yoğunluk : 30 Kğ / M³ Montaj: Basotect süngerler özel silikon ile yapıştırılır. Veya kendinden etiket uygulanır.
ÜRÜN FİYAT LİSTESİ