Akustik Karo Halı

Akustik Karo Halı

Akustik karo halı zeminde yapılmak istenen ses yalıtım uygulamalarında kullanılarak oluşan darbeli seslerin alt kata gitmesini ve ortamda yankı oluşmasını önler. Akustik ses yalıtım halısı olan karo halının ebatları isteğe uygun metrajlarda yapılabilir. Genellikle 50×50 cm gibi ebatlardaki karo halılar kauçuk tabanlı, bukle, velur veya keçe olmak üzere birçok farklı modelde ve siyah, kırmızı gibi renklerde bulunmaktadır.

Akustik Karo Halı ticari mekanlarda hassas elektronik ekipmanlarının olması nedeniyle döşeme kaplamasının üstünde yüründükçe oluşan statik elektriği yaymasına engel olur. Statik elektrik belli bir değerin üzerine çıkarsa insan insan sağlığına zarar vermektedir. Son teknoloji ile üretilen statik kontrol sistemine sahip akustik karo halı, hem bireyleri hem de ofis donanımlarını korumaktadır. Bu sebeple karo halılar, çalışma alanlarındaki ses kontrolünün sağlanması ve çalışma verimliliğinin arttırılması açısından önemli bir yere sahiptir.

Akustik ses yalıtım halısı olan karo halılar ofis, toplantı odası, müzik odası, bateri odası gibi akustik mekanlarda tercih edilebilir. Farklı renk seçenekleriyle birlikte elde etmek istediğiniz görüntüyü oluşturabilirsiniz. Sizde zemininizde karo halı kaplatmak istiyorsanız telefon, mail veya adres bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

ÜRÜN FİYAT LİSTESİ