Bariyerli Basotect Sünger

Bariyerli Basotect Melamin Sünger

Basotect melamin süngerler melamin köpüğünden üretilip, yüksek NRC değerine sahiptirler.Yanmaz özellikte olan basotect melamin süngerler ses akustiği düzenleme konusunda oldukça başarılıdır.Beyaz ve gri renkte üretilen basotect melamin süngerler farklı şekillerde üretilmektedirler.

Yüzey formu olarak yumurta, piramit, labirent, spesiyal ve düz olmak üzere farklı şekillerde üretilmektedir.Antibakteriyel olarak üretilen basotect melamin süngerler antibakteriyel özelliğine sahip olmasından dolayı hastahane, emar odaları vb. gibi hijyenin önemli olduğu ortamlarda da tercih edilmektedirler.

Ortam akustiğini düzenlemeye yardımcı olan basotect melamin süngerler ortamda oluşabilecek yankı, eko gibi ses problemlerinin önüne geçerek sessiz bir ortam oluşturulmasında yardımcı olmaktadır.

Basotect melamin süngerlerin tek başına yetersiz kaldığı durumlarda yüksek ses kesilmesi amaçlandığında bariyerli modelleri ile kullanılması daha yararlı olacaktır.İki sünger arasına Epdm ağır ses bariyeri eklenerek daha kaliteli bir ses yalıtımı sağlanmaktadır.

Bariyerli Basotect Melamin Süngerler yüksek seslerin engellenemediği alanlarda çoğunlukla tercih edilir. Kazan Dairesi Ses İzolasyonu, Makine Dairesi Ses İzolasyonu, Jeneratör Odası Ses İzolasyonu,  Asansör Daires Ses İzolasyonu, Kompresör Odası Ses İzolasyonu, Stüdyo Ses Yalıtımı, Müzik Odası Ses İzolasyonu gibi alanlarda kullanılabilmektedirler.

ÜRÜN FİYAT LİSTESİ