Kesik Piramit Sünger

Kesik Akustik Piramit Sünger

Akustik sünger çeşitlerinden bir diğeri de kesik piramit süngerdir. Ortam akustiğini düzenlemesi açısından oldukça etkili bir malzemesidir. Dekoratif görünüme sahip akustik süngerler istenilen şekilde duvar ve tavanda uygulanabilmektedir.

Yüksek ses yutum değerlerine sahip akustik kesik piramit sünger sprey ile boyanarak ayrıca ortama farklı bir hava katılabilmektedir. Eko, yankı açısından oldukça iyi bir performans sağlamaktadırlar.

Kesik Piramit Sünger ortam akustiğinin sağlanması açısından etkili bir malzemedir. Nemden etkilenmeyen ve küf tutmayan yanmaz akustik sünger alternatif olarak bir çok farklı desende üretilebilmektedir. Kullanımı oldukça esnek ve kolay süngerlerin farklı kalınlık ve yoğunlukları mevcuttur. Kesik piramit süngerler sayesinde mekanın yankı ve eko gibi yankı problemlerine karşı çözüm bulabilirsiniz.

Kesik piramit sünger akustik düzenleme gereken bir çok alanda kullanılabilir. Müzik odası, stüdyo odası, reji odası, ses kayıt odası gibi akustik çözüm gereken alanlarda kolaylıkla uygulanabilir.

Duvar ve tavanda yapıştırılarak uygulanan akustik sünger istenilen ebat da kesme işlemi gerçekleştirilir. Ayrıca yüzeye uygulanan malzeme mekana estetik de bir görünüm kazandıracaktır.Firmamızla iletişime geçerek ürün hakkında bili alabilir, ürünü temin edip uygulayabilirsiniz.İstenildiği taktirde profesyonel ekiplerimiz tarafından ürün uygulaması sağlanabilir.

ÜRÜN FİYAT LİSTESİ