Bass Küpü Akustik Sünger

Bass Küpü Akustik Sünger

Bass Küpü akustik düzenleme bulunmayan odalarda sıklıkla duyulan “Boomy” sound’u, oda içinde rezonansa giren ses dalgalarının yol açtığı karmaşayı azaltmanızı sağlamaktadır. Bass kapanı olarak da bilinen bass küpü alçak frekanslardaki seslerin kontrolünde devrim yaratır. Açık gözenekli yapısı ile bas seslerde istenilen performansı elde etmenize olanak tanır. Bass trapler ile birlikte kullanılması faydalıdır.

Yapıştırılacak olan yüzey daha evvelden kir ve tozlardan arındırılmalıdır. Ortam nemli ve güneşe direkt olarak maruz kalmamalıdır.Ürünler her ne kadar alev almaz üretilse de kullanım amacı unutulmamalı yangın tehlikesi olan yerlerde kullanılmamalıdır.

Kontak yapıştırıcı ile yapıştırılacak ise ortam önceden havalandırılmalıdır. Fırça veya rulo yardımı ile yapıştırıcı duvara tatbik edilir. Daha sonra fazla beklemeden bass küpü özenle yapıştırılır.

Bass Küpü Kullanım Alanları Nerelerdir ?

Bass Traplar geniş kullanım alanlarına sahiptirler. Başta Akustik Düzenleme ve Ses Yalıtımı olmak üzere, Evde ses yalıtımı, Stüdyo ses yalıtımı, Binalarda ses yalıtımı, Duvar ses izolasyonu, Tavan ses yalıtımı, Katlar arası ses yalıtımı gibi bir çok amaç için tercih edilir ve iyi bir akustik izolasyon sağlar. Bass Trap Süngerler ses akustiğini düzenleyerek ortamda dekoratif bir görünüm kazandırmaktadır.

ÜRÜN FİYAT LİSTESİ