Ses Yalıtımı

Mekanik Makine Ses İzolasyonu

Mekanik makine ses izolasyonu, gürültülü ortamlarda yapılan ses izolasyonu uygulamalarıdır. Makine odası ses izolasyonu, tekne motoru ses izolasyonu, jeneratör odası ses izolasyonu, asansör dairesi ses izolasyonu, soğutma odası ses izolasyonu, kompresör odası ses izolasyonu yapılan çeşitli uygulamalardandır.

Akustik Yankı Yalıtımı

Yanmaz akustik süngerler, akustik ses yalıtımı, akustik düzenleme ve gürültü izolasyonu uygulamalarında kullanılmaktadır. Akustik düz sünger, akustik piramit sünger, akustik kauçuk sünger, akustik yumurta sünger, akustik labirent sünger, akustik special sünger, renkli akustik süngerler, kendinden yapışkanlı sünger olarak bir çok çeşidi bulunmaktadır.

Akustik Ses Yalıtımı

Akustik ses yalıtımı, akustik düzenleme ve ses yalıtımı ihtiyacı olan yerlerde yapılan uygulamalardır. Ofis akustik düzenleme, telekonferans odası akustik ses yalıtımı, disco & bar akustik ses yalıtımı, vocal odası akustik ses yalıtımı, müzik odası akustik ses düzenleme, radyo odası akustik se syalıtımı, stüdyo odası akustik düzenleme, karaoke odası akustik yalıtım, ses kayıt odası akustik düzenleme yapılan çeşitli uygulamalardandır.

Ses Yalıtımı

Ses yalıtımı, yaşantımızda gürültü ve seslerin hayatımızı olumsuz etkilemesi için zararlarından korunma adına yapılan tüm çalışmalara verilen isimlerden birisidir. Konut, bina, okul, iş yeri, sanayi sitelerinde ve aklınıza gelebilecek her türlü mekanda istenmeyen seslerden çevreyi yalıtarak gürültünün vermiş olduğu zararlı etkileri en aza indirmek sinemaları, kayıt stüdyolarını, konser salonlarını ve bunun gibi alanları yalıtarak daha kaliteli bir yaşam ortamı sunmak amacımızdır.

Kaliteli malzemeler ve ürünler ile profesyonel bir uygulama ile istenilen seviyede performans alınabilmektedir. Ciddi derecedeki ve yüksek frekanslı seslerin iletim kaybına uğratılması adına kullanılan bir çok ürün bulunmaktadır. Sorun bildirme, keşif, uygulama planı ve doğru malzeme kullanımı uygulamanın önemli adımlarıdır.

ÜRÜN FİYAT LİSTESİ