Basotect Piramit Sünger

Akustik Basotect Piramit Sünger

Basf basotect piramit sünger, acoustic pyramid foam, melamin yanmaz sünger köpük , Basf ( Made İn Germany ) avrupa fabrikasında ürettiği yanmaz melamin sünger ailesinden olan basotect akustik piramit süngerler, üstün ses yutma ve yalıtım değerlerine sahiptir.Birçok alanda tercih edilen basotect piramit süngerler mimari açıdanda dekorunuza en uyumlu olacak ürünlerden biridir. Antibakteriyel yapıdaki melamin sünger bir çok alanda tercih edilmektedir.

Özellikle hastanelerde,okullarda, stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, makine dairelerinde, klima ve jeneratör odalarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.Basotect Melamin süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarınızdada kullanabilirsiniz. Uygulamasını kendinizde kolayca yapabilirsiniz.  Basotect Melamin süngerlerin kullanımları ve uygulamaları kolaydır. Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleride vardır.

Basotect Melamin Süngerin Akustik Özellikleri :

Basotect Piramit Sünger Ebadları : 50 cm ile 100 cm x 100 cm Plaka ölçülerinde olup, 30 mm ve 40 mm parakende olarak satışa sunulmaktadır.

Basotect Piramit Sünger Paket Miktarı : Basotect Piramit süngerler 100 x100 Cm ebad plaka 10 adet paket halinde satılmaktadır. 10 m² Satılır.

Basotect Piramit Sünger Renkleri : Açık gri ve beyaz standart olarak satılır, renkli üretimi mümkündür.

Basotect Piramit Sünger Kullanım Alanları : Müzik odası, stüdyo, jeneratör kabini, radyo yayınevi, spor salonu, eğlence mekanları.

Basotect Piramit Sünger Opsiyonlar : Özel kalınlık 50 mm ve üzeri üretim mümkündür. Ebadlar özel kesim mümkündür.Renkler RAL Kartelası

Basotect Piramit Sünger Yanmazlık : Yanmazlık alev almaz özelliği vardır

Basotect Piramit Sünger Yoğunluk : 30 Kğ / M³ Montaj: Basotect süngerler özel silikon ile yapıştırılır. Veya kendinden etiket uygulanır.

Melamin süngerin uygulaması oldukça kolay olup istenilen alanda kolaylıkla uyguşanabilmektedir. Duvar ve tavanda konuşma sesi, eko, yankı uğultu problemlerine karşı akustik çözüm sunmaktadır.Basotect Süngerler yüksek akustik değerler, yanmazlık, dayanıklılık ve ses yutum değerlerinin yanında hafif akustik ürünlerdir. Özellikle yüksek sıcaklıklara karşı çok dayanıklı ses izolasyon malzemelridir..

ÜRÜN FİYAT LİSTESİ