Çağrı Merkezi Akustik Yankı Yalıtımı

Çağrı Merkezi Akustik Ses Yalıtımı

Pek çok işletmenin çalışmalarında yer verdiği çağrı merkezi sistemi, ses yalıtımına en çok ihtiyaç duyulan mekanlardan birisidir. Yapılan ses yalıtımı sayesinde çalışanlar rahat bir ortamda dış seslerden uzak olarak işini yapabilirken, firmanın da müşterileriyle iletişimi güçlü olacak, birbirini anlama kolaylaşacaktır.

Çağrı merkezi ses yalıtımı yapılırken tercih edilecek malzeme tekno süngeri ses yalıtım uygulaması olmalıdır. Müşteri odaklı çalışma yapan çağrı merkezlerinde yapılan ses yalıtımın kaliteli olması hem çalışanı hem de telefonda görüşme yapan müşteriyi oldukça rahatlatacaktır.

Aksi durumlar göz önüne alındığında çağrı merkezi binasının içerisinde bulunan kişilerin sesleri birbirine karışarak işlerinde aksaklık olmasına neden olacaktır.
Ses yalıtımı sesin tamamen yok edilmesini sağlayamamaktadır. Sesi minimum seviyeye indirebilmek için çağrı merkezlerinde masa arası seperatörler, kumaş paneller, tavan baffle paneller ve süngerler tercih edilmektedir. Çağrı merkezi ses yalıtımı uygulamasının yapılmadığı varsayıldığında ses yankılanarak gürültü kirliliğine neden olacaktır.

Akustik ses yalıtımı malzemeleri de kullanılarak yapılan çağrı merkezi ses yalıtımı uğultunun önlenmesini sağlayacaktır. Ses yalıtım sistemleri arasında akustik panelle beraber akustik şilte kullanılarak sesin yutulması sağlanabilir, gürültü oluşumu engellenebilir. Gerekli olan ses yalıtım sağlanarak iletişimsizlik gibi sorunlarla karşılaşılmama sağlanabilir. Çağrı sırasında masa seperatörleri rahat bir şekilde çağrı almanızı sağlayarak, görev yapan diğer kişilerle beraber meydana gelebilecek ses karmaşası engellenecektir. İş performansını da etkileyecek olan ses yalıtımı çağrı merkezlerinin olmazsa olmazları arasında bulunmaktadır.

Bir çok işletmenin çalışmalarında yer alan çağrı merkezi ses yalıtımına en çok ihtiyaç duyulan alanlardan birisidir.yapılan yalıtım sayesinde dış seslerden uzak bir şekilde çalışanlar rahat bir şekilde işlerini sürdürebilmektedir. Çağrı merkezi ses yalıtımı yapılırken tercih edilecek malzeme tekno süngeri ses yalıtım uygulaması olmalıdır.Direk müşteri odaklı çalışma yapılan çağrı merkezlerinde hem çalışanlar için hemde telefonda görüşellen müşteriye aktarılan sesten ötürü önemlidir.Profesyonel bir ekip tarafından yapılmayan çalışmalarda problemler ortaya çıkabilir

ÜRÜN FİYAT LİSTESİ