Stüdyo Odası Akustik Ses Yalıtımı

Stüdyo Odası Akustik Ses Yalıtımı

Stüdyo odaları, müzik ve ses kayıt odaları gibi mekanlarda akustik düzenlemeleri sağlamak adına I. sınıf malzemeler kullanılmalıdır. Bunun dışında içeriden dışarıya, dışardan içeriye yüksek derecede gelen sesleri engellemek içinde ciddi derecede ses izolasyonu yapmak gerekmektedir.Stüdyo odalarında, ev stüdyo odalarında müzikle uğraşanlar gece gündüz fark etmeden çalışmak isterler.

Bu isteklerini aynı ev içerisinde yaşadıkları kişileri rahatsız etmek, komşulara sesin gitmesi gibi sorunlar nedeniyle gündüz saatlerine ertelemek zorunda kalabilmektedirler.Bir stüdyo odanız var ise ve bu stüdyo odanızda rahat bir şekilde çalışmalar yapmak istiyorsanız stüdyo odanıza mutlaka ses yalıtımı yaptırmalısınız.Bu sayede kimse için endişelenmenize gerek kalmadan rahatlıkla müzik çalışmaları yapabilirsiniz.Kaliteli olarak yapılan ses yalıtımı sayesinde stüdyo odanızdan dışarıya ses çıkmayacak, kaliteli ses üreten özelliği sayesinde zevk alarak müzik yapacaksınız.

Stüdyo odaları için akustik sünger, ahşap panel, akustik kumaş kaplı panel kullanarak ses yalıtımı yapabilirsiniz. Akustik bir ortam yaratmak için akustik kumaş kaplı olan ses yalıtım panellerinden yararlanabilir.Stüdyodan kaliteli bir ses çıkarabilmek ve yüksek oranda sesin dışarıya çıkışını engellemek için sesi geçirmeyi önleyici ya da minimum düzeyde ses geçirme özelliği olan yalıtım malzemeleri kullanılarak Stüdyo ses yalıtımı yapılmaya çalışılmaktadır.

Stüdyo gibi ses dalgalarının şiddetli olduğu yerlerde yalıtım yapılmadığı durumlar burada bulunan kişilerin sağlıksız olmalarına neden olacaktır. Ses yalıtımı yaparak oluşabilecek aşırı dereceli gürültüler azalacaktır. Ses dalgalarının azalmasıyla beraber daha sağlıklı bir ortamda çalışabileceğiniz bir ortam yaratmış olursunuz.Stüdyo ses yalıtımı sadece sesin giriş çıkışını engellemekle kalmamakta aynı zamanda mekan içerisinde oluşan sesin kulağa hoş gelmesini ve sesin yayılma kalitesinin iyi olmasını sağlar, yankı eko gibi ses olaylarını önler.Bunun yanı sıra ortamda uygulanan malzemele ortama dekoratif bir güzellik katmaktadır.

ÜRÜN FİYAT LİSTESİ