Soğutma Odası Ses İzolasyonu

Soğutma Odası Ses İzolasyonu

Tesislerde kullanılan mekanik tesisat ve havalandırma sistemleri ile ilgili izolasyon uygulamaları yapıyoruz.insanların daha rahat ve verimli bir yaşam için kullanılmaktadır. kapalı ortamları soğutmak amaçlı kullanıldığı gibi ısıtma, toz ve partikülleri partikülleri filtre eden cihazlardır.Klimalar evlerde,iş yerlerinde,eğitim kurumlarında ve tüm alanlarda kullanılmaktadır.

Chiller grubu, soğutma,soğutucu odaları ve Klima santral odalarında akustik süngerler ve bariyerli bondex süngerpan ile ses yalıtımı uygulamaları yapılmaktadır. Makina odaları ve daireleriden gelen sesler rahatsız edici düzeyde olabilir.sizde bu seslerden kurtulmak mı istiyorsunuz ? en yakın zamanda bize ulaşıp ses izolasyonu uygulaması yaptırınız.

Klimalar, bir çok alanda kullanılmaktadır. konutlardan araçlara, işyerlerinden eğitim mekanlarına kadar tüm alanlarda kullanılmaktadırlar. Tüm Klima Santral’leri Ve Soğutma Odalarında Ses Yalıtımı Sağlıyoruz. Sizi Gürültüye Mağruz Bırakmıyoruz.

Alternatifli ve bütçenize uygun ses yalıtımı uygulaması yaptırabilirsiniz. Uygulamalarda kullanılan malzemeler I. sınıf ürünler olup ISO – TSE Kalite belgelidir. Yanmazlık ve kendiliğinden yapışkanlı ürünlerimiz mevcuttur.

Klima Santral odalarında Ses yalıtımı ciddi bir iştir istenen oranda ses kesilmesi olanağı mevcut olup doğru malzeme kullanımı çok önemlidir. Paranız çöpe gitmesin kaliteli bir ses yalıtımı uyglaması için Kavacık ‘ da bulunan ofisimizi ziyaret edebilirsiniz veya telefon ile ulaşabilirsiniz.

ÜRÜN FİYAT LİSTESİ