Yanmaz Akustik Süngerler

Akustik Düz Sünger

Düz akustik sünger bir ortamdan başka bir ortama ses geçişlerini minimum düzeye indirebilmektedir.

Akustik Yumurta Sünger

Akustik yumurta sünger, diğer bir adıyla viyol sünger birçok akustik ortamda kullanılanılmaktadır.

Akustik Piramit Sünger

Piramit akustik sünger, akustik özellikli ses stüdyolarında, evlerde ve endüstriyel alanda kullanılanılır.

Akustik Labirent Sünger

Akustik labirent süngerler yüksek ses yutum katsayısına sahip akustik ses yalıtım süngeri çeşitlerindendir

Akustik Kauçuk Sünger

Akustik kauçuk sünger, akustik ses izolasyonu ve yalıtımlarında yüksek performans sağlayan bir üründür.

Kendinden Yapışkanlı Sünger

Kendinden yapışkanlı sünger akustik yalıtım ve ses izolasyonu uygulamalarında kullanılmaktadır.

Akustik Special Sünger

Akustik special yanmaz süngerler akustik mekanda tercih edilen yankı problemi için etkilidir.

Renkli Akustik Süngerler

Renkli süngerler, ses düzenleme görsel tasarım sağlamak için üretilen ses yalıtım malzemeleridir.

Yanmaz Akustik Süngerler

Yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahip, yüksek performanslı akustik köpüktür. Ses yutma performansı çok iyi olan bu ürün, yüksek hava hızlarında bile herhangi bir aşınmaya maruz kalmaz. Hava içerisinde parçacıklar halinde yayılmaz. Hemen hemen her tipteki akustik süngerler yanmaz süngerdir.

50 dns – 90 dns kg/m3 yoğunluklarda ve 30 mm – 70 mm kalınlıklarda üretilebilen yüzeyi düz ve ya farklı 4 formda olan süngerlerdir. Yanmaya karşı yüksek direnç gösterir, ses yutucu özelliği vardır ve yüksek performans sağlar. Düşük maliyetli olması nedeniyle en çok tercih edilen süngerlerdendir.

Akustik düzenleyici ses yalıtım süngerleri genel olarak Müzik Odası, Stüdyo Odası, Dairenizin Duvarlarında, Dairenizin Tavanında, Stüdyolarda Disko Ve Barlarda, Jeneratör Odalarında, Kompresör Odalarında, Yatlarda, Sağır Oda Yapımında, diş hekimlikleri, cafe, restaurant gibi yerlerde ses dengelemek amaçlı kullanılan poliüretan bir malzemedir.
Mineral bazlı yanmazlık katkısı emprenye edilmiş açık gözenekli ve yanmazlık testlerinde yüksek dayanım gösteren poliüretan süngerlere Akustik Piramit tipinde ses yalıtım süngerine denir. Esnektir ve kolay uygulanabilir.

Malzemeler en iyi standartlara sahip hammaddelerle ileri teknoloji kullanılarak üretilir. Piramit sünger fiyatı ucuzdur. Piramit formlu süngerler gözenekleri açık ve ses yutma özelliği olan ses yalıtım malzemeleridir.Piramit formlu köpükler gözenekleri açık, ses yutma özelliği olan ses yalıtım malzemeleridir.

Mükemmel ses yutma özelliği sayesinde ortamdaki sesin, dengeli biçimde emilmesini sağlar. Yanmaz Sünger , Küf tutmaz nemden etkilenmez. Ortamdaki akustiği sağlayarak yankılanmayı engeller. Özel fırınlarda yüksek derecelerde reaksiyondan geçirilerek yanmazlık formu kazandırılın bu ürün, ayrıca dış yüzeyine ince homojen filim tabakası kaplanarak yağ çekme özelliği ortadan kaldırılmıştır.

ÜRÜN FİYAT LİSTESİ