Akustik Zigzag Sünger

Akustik Zigzag Sünger

Akustik zigzag sünger ortamda ses düzenlemesi sağlayan ses yalıtım süngeridir. Modeli ve görüntüsüyle kullanıldığı ortamda hoş bir görünüm sağlar. Görüntüsüyle birlikte düşük frekanstaki sesleri sünger boşluklarında hapsederek akustik ses düzeni sağlar.

Akustik zigzag süngerler müzik odalarında daha çok tercih edilir. Yanmazlık özelliğine sahip olmadığı ve yoğunluğunun düşük olması sebebiyle çoğu ortamda kullanılsa dahi yüksek performans sağlamaz. Müzik odası, ses kayıt odası, reji stüdyosu, stüdyo odası, ofis ses yalıtımı gibi teknik uygulamalarda kullanılarak istenen verimi sağlar. Müzik ses kalitesini arttırdığı için daha çok tercih edilir.

Farklı renk ve boyutlarda üretilebilen zizgag sünger fiyatı boyutu ve kalınlığına göre farklılık gösterir. Renk olarak genelde antrasit bulunmaktadır. Yüksek metrajlarda özel üretime alınarak üretimi yapılabilir. Veya kendiniz zaten az miktarda kullanmak istiyorum diyorsanız yüzeyini sprey boya ile boyayabilirsiniz. Uygulaması için sünger yapıştırıcısı kullanabilir veya kendinden yapışkanlı akustik sünger tercih edebilirsiniz.

ÜRÜN FİYAT LİSTESİ