Tekne Motoru Ses İzolasyonu

Tekne Motoru Ses İzolasyonu

Tekne Motor Kabini Ses Yalıtımı; Tekno motorlarından gelen rahatsızlık verici sesler adına ses izolasyonu uygulamarı ve malzemeleri toptan satışı yapmaktayız. Tekne motor kabininde ses izolasyonu sağlamak adına yanmaz ses izolasyon süngeri kullanmak gereklidir. %100 yanmaz ve sertifikalı ürünlerimiz epdm kauçuk ses bariyeri ile kullanıldığında ciddi bir izolasyon sağlanmış olur. Ortamdaki sesi emen bariyerli yanmaz ses izolasyon süngerleri uygulaması kolay ürünlerdir.

Özel yapıştırıcısı ve parmak rulo aracılığı ile kendinizde uygulayabilirsiniz. İnsanların rahatlamak için ve huzur bulmak için kullandığı teknelerin motorlarından yüksek ses çıkar ve bu ses rahatsız edicidir. Bu durum için tekne motor kabinine ses izolasyon uygulaması yapmaktayız. Gürültü insan üzerinde olumsuz etki bırakabilir.

Kan basıncı artması, işitme hasarı, kas kasılması ve psikolojik etkiler bırakabilir. Yanmaz sünger kullanılarak tekne motor kabinine ses izolasyon uygulaması yapılır. Bu süngerlerin yanmazlık sertifikası vardır. Epdm kauçuk ses bariyerli ile birlikte kullanılırsa güçlü bir ses izolasyonu yapılmış olur. Bu sayede yüksek performans göstererek ses izolasyonu sağlanmış olur. Tekne motor kabininde ses izolasyonu sağlamak adına yanmaz ses izolasyon süngeri kullanmak gereklidir. %100 yanmaz ve sertifikalı ürünlerimiz epdm kauçuk ses bariyeri ile kullanıldığında ciddi bir izolasyon sağlanmış olur. Ortamdaki sesi emen bariyerli yanmaz ses izolasyon süngerleri uygulaması kolay ürünlerdir. Özel yapıştırıcısı ve parmak rulo aracılığı ile kendinizde uygulayabilirsiniz.

ÜRÜN FİYAT LİSTESİ