Spor Salonu Akustik Düzenleme

Spor Salonu Akustik Düzenleme

Spor Salonu Ses İzolasyonu, ses karışıklığı, eko ve yankılanma gibi ses problemlerinde çözümler sunmaktadır ve rahatlıkla spor yapma olanağı sağlamaktadır. Spor salonlarında rahatlıkla ve ses olmadan spor aktivitelerinize devam edebilirsiniz. Spor salonlarında uygulamalarımız ve ses yalıtım malzeme satışımız bulunmaktadır.

Spor salonu ses yalıtımı uygulaması için planlama aşamasından yapı uygulama aşamasına geçildiğinde yüksek derecede ses izolesi sağlayacak malzemelerin tercih edilmesi gerekir. yine yankılanma açısından spor komplekslerine sonradan bir uygulama olarak ortamın ses yoğunluğu hesaba alınarak konusunda uzman kişilerce uygulama yapılabilmektedir.

Spor Salonu Akustik Düzenleme Nasıl Yapılmalıdır ?

Spor salonu ses yalıtım uygulamalarında kullanılacak olan malzemeler dekoratif açıdan ortama hoş bir görünüm kazandırmaktadır. Duvar ve tavanlarda kumaş kaplı akustik kumaş kaplı paneller uygulanarak ortamda eko, yankı gibi problemlere çözüm sunulmaktadır.

Ses emici ve sus yutucu özellikteki akustik kumaş paneller istenilen ebatlarda üretilebilmektedir. Özel solid yapıştırıcı ile uygulanabilen kumaş paneller kolaylıkla duvar ve tavana yapıştırılabilir.

Spor salonu ses yalıtım malzemeleri olarak duvarlara uygulanabilecek akustik ses yalıtım süngerleri ortamdaki sesin rahatsız edici boyutlara ulaşmasını engelleyerek müşterilerin veya okul ortamında öğrencilerin sesten rahatsız olması engellenebilmektedir. Yüksek derecede ses izolesi sağlayan spor salonu ses yalıtımı ile rahat ve huzurlu bir ortamda sportif aktiviteler rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir.

ÜRÜN FİYAT LİSTESİ